document.write('');
تحریک خطرناک سعید عسگرها توسط حاج منصور! - از همه جا
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هر که در انتخاب برادران، ارزیابی را مقدّم ندارد، فریب خوردگیْ او را به مصاحبت با بدکاران می کشاند . [امام علی علیه السلام]
 
پنج شنبه 92 مهر 25 , ساعت 10:44 عصر

 

از شیوخ فتنه در مصر و عربستان تا...

حاج منصور ارضی، مداح مشهور و بددهن حامی احمدی‌نژاد، روز سه‌شنبه در دعای عرفه که در حسینیه صنف لباس فروشان برگزار شد با انتقاد از اظهارات اخیر آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی درباره‌ی مخالفت امام با شعار مرگ بر آمریکا، وی را «پیر و کفتار» خطاب کرد و گفت: خدایا همین الساعه خبر مرگ هاشمی رو برسون!

 

به گزارش ایسنا، انصاف نیوز در این باره نوشت: از این مراسم، سخنان تحریک آمیز این مداح سیاسی، «آمین، آمین» گفتن بخشی از حاضران را در پی داشت؛ حاضرانی که در میان آنها افرادی از جنس سعید عسگر، ترور کننده‌ی سعید حجاریان وجود دارند و با تحریکاتی مانند این، باید نگران رفتارهای سرخود احتمالی علیه کسانی بود که منصور ارضی خواهان خبر مرگ آنها می شود.

 

ارضی همچنین گفته است: این فرد (هاشمی) اظهارات نادرستی درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا می کند و عده‌ای از اطرافیان پول‌پرست و بی‌غیرتش از او حمایت می‌کنند.

 

چند روز پیش نیز انصاف نیوز در گزارشی با عنوان «افسران شعار مرگ بر هاشمی سر دادند» هشدار داد که مبادا شبکه‌ی اجتماعی «افسران جنگ‌نرم»، به یک «دخمه»‌ی دیگری تبدیل شود که تحریک‌کننده‌ی سعید عسگر شد؛ در این سایت شعار «مرگ بر هاشمی» و عبارات رکیکی منتشر شده بود که می‌تواند بستر تولید کینه و نفرت و به جوش آمدن احساسات جوانانی باشد برای خشونت‌ورزی.

 

منصور ارضی و سعید حدادیان - دیگر مداح مشهور - در دولت قبلی هم که در ابتدا از مدافعان سرسخت احمدی‌نژاد بودند، در یک چرخش عجیب به انتقاد از بخشی از دولت پرداختند و معاون احمدی‌نژاد را تهدید به قتل کردند؛ حتی منصور ارضی در ماه رمضان گفته بود اگر کسی پیدا شود که اسفندیار رحیم مشائی را به قتل برساند حاضر است دیه ی وی را بدهد. اما سرنوشت دادگاه این دو مداح تا اینجا فقط به 50 هزار تومان جریمه‌ی نقدی ختم شده است.

 

برخی اظهارات این دو در سال‌های اخیر باعث شده بود که در برخی مراسم‌های عزاداری بیت رهبری یا از آنها دعوت نشد و یا تریبون به آنها داده نشد از جمله ابتدای امسال؛ اما به نظر می‌رسد این اقدام نمی‌تواند از تحریک احساسات جوانانی ممانعت کند که می‌تواند نتیجه‌ی خسارت بار داشته باشد.کل چیزا از اول تا الان